Speciální nabídka
Najdete nás :
TOPlist

Napsali o nás

 Srdečně vám chceme představit webové stránky, second hand online internetového obchodu, který se zabývá prodejem oblečení z Anglie po pytlích. Prodej spočívá v tom, že si neobjednáváte jediné kusy oblečení, ale naopak celé pytle, kde najdete oblečení tříděné podle ročního období a samozřejmě hmotnosti.

Pytle se samozřejmě rozdělují, a to hned do několika kritérií. Jedním z nich je velikost pytle, kde vám nabízíme pytle po deseti, dvaceti a čtyřiceti kilogramech. Samozřejmě se dělí oblečení také podle ročního období, a to směs jaro + léto a podzim + zima. Ve všech pytlích pak najdete oblečení jak pro holky, tak pro chlapce. Oblečení je pak v první i druhé jakosti. Pytle pak nabízí jak kalhoty či trička, tak i mikiny a další zboží, a tak se nemusíte opravdu o nic starat.

Je zbytečné utrácet hromadu peněz a ztrácet čas vybíráním oblečení, když si můžete pořídit pytle, jenž vám náš dětský second hand nabízí. Prodej oblečení přímo z Anglie je opravdu výhodný, a to především po cenové stránce.

Pytel oblečení, ať už deseti, dvaceti, nebo dokonce čtyřicetikilový, obsahuje samozřejmě kvalitní značky oblečení, mezi které patří například H&M, Cherokee, Adidas, Nike, a mnohé další. Vyberte si svůj své nové oblečení, které nabízíme, a udělejte nejen sobě, ale především svým dětem radost.

Oblečení, které vám zbude a nebudete jej potřebovat, můžete pak samozřejmě jednoduše rozprodat mezi známými, díky čemuž budete moci své oblečení i zaplatit, a pakliže budete šikovní, můžete dokonce na kupování pytlích v second hand obchodu vydělávat.

Kvalitní značky, levné cena, jednoduchá objednávka a platba a mnoho způsobů dopravy - přesně to je dětský second hand, na který doporučujeme zavítat.

Váš nákup se stane radostí a věříme, že budete maximálně spokojeni s nákupem oblečení z Anglie, stejně tak jako vaše děti.

 


Partneři: Velkoobchod second hand, Snář, výklad snů. Prima obchod. Doporučujeme Horoskopy.