Speciální nabídka
Najdete nás :
TOPlist

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné ustanovení

Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

 

Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě - objednávce. Rozměry, váha a ostatní údaje uvedené na našich stránkách, v katalozích, prospektech a jiných tiskovinách jsou údaji nezávaznými a vycházejí z údajů výrobců. V případě nesrovnalostí Vás samozřejmě budeme kontaktovat. Zavazujeme se, že svým odběratelům budeme dodávat jen zboží v perfektním stavu a v souladu se specifikacemi či vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží a vyhovujícími daným normám, předpisům a nařízením platným na území České republiky. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy vlastní kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží. V případě, že v průbehu doby, kdy bylo zboží objednáno, došlo k výrazné změně kurzu zahraniční měny nebo ke změně ceny či dodávaného sortimentu ze strany dodavatele, má naše firma právo objednávku po dohodě s kupujícím modifikovat, nebo od ní jednostranně s okamžitou platností odstoupit. Stejné oprávnění si vyhrazujeme i v případě, kdy výrobce přestane dodávat objednaný produkt nebo uvede na trh novou verzi produktu popřípadě výrazným způsobem změní cenu produktu.

 

Informace o zboží:

Zboží je tříděno z 200 kg žoků, proto je nutné vyprat (pomačkané, zašpiněné), ovšem je to zboží tříděné, tedy převážně bez vad a kazů. Netýká se zboží 1.jakosti a Cream, toto zboží je určeno k přímému prodeji. Školní oděv je vytříděn a věnován charitě, tedy tam naleznete zboží moderní.

Zboží může nakoupit osoba soukromá i podnikatel.

Zboží dodáváme pouze službou PPL, ceník na hlavní straně. Po telefonické dohodě lze zboží vyzvednout osobně.

Při odběru 10 žoků doprava zdarma.

Zboží nerozfocujeme ani netřídíme dle pohlaví.

Ceník PPL je na hlavní straně.

Pokud platíte převodem, bude Vám poslána elektronická faktura do 24 hodin. Po připsání peněz Vám bude zboží ihned odesláno.

 

 

 

 

 

 

Postup při reklamaci

  1. Informujte nás o reklamaci telefonicky, e-mailem, či písemně.
  2. Zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu.
  3. Do zásilky uveďte důvod reklamace, vaši adresu.
  4. Přiložte doklad o nabytí reklamovaného zboží v našem obchodě Second hand online.

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 21 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou.

*Zkontrolujte si prosím před převzetím zda obal není jakýmkoli způsobem poškozen (otlučené rohy obalu, díry v obalu, rozlepený obal, poškozená lepící páska nebo jiné viditelné poškození). Pokud tato situace nastane, zboží nepřebírejte, popř. Sepište s řidičem zápis o poškození. V případě převzetí jakkoli poškozeného zboží je pozdější reklamace s přepravcem velmi obtížná.  
Pokud není zboží skladem, obvyklý termín naskladnění zboží je 1-4 dny po přijetí Vaší objednávky. V případě, že se vám zboží do 4 dnů nenaskladnilo, kontaktujte prosím svého obchodníka, který Vám po sdělení čísla objednávky upřesní veškeré podrobnosti.

Reklamační řád :

Za zboží poškozené při přepravě nenese SECOND HAND ONLINE jakoukoliv odpovědnost. Při převzetí zásilky si prosím důkladně zkontrolujte, zda přepravní obal není poškozen a případnou škodu reklamujte neprodleně při převzetí zásilky.

V souladu se zákonem neposkytuje prodávající záruku na použité zboží.

Prodávající si vyhrazuje právo ukončit po upozornění obchodní vztah s takovým nakupujícím, jehož reklamce jsou neúměrné nebo jeho nákupy jsou vyhodnoceny jako spekulativní.

Ostatní se přiměřeně řídí obecně závaznými zákonnými ustanoveními vyplývajícími zejména ze zákona č. 40/1964 Sb., Obč.zák. a č. 513/1991 Sb., Obch.zák., ve znění pozdějších ustanovení.


Partneři: Velkoobchod second hand, Snář, výklad snů. Prima obchod. Doporučujeme Horoskopy.