Speciální nabídka
Najdete nás :
TOPlist

Oblečení, jaro - léto

Pokud máte obchod s oblečením pro děti ve věku od devíti měsíců do patnácti let a chcete ušetřit za oblečení, které je během několika málo okamžiků malé, objednejte si místo jednotlivých oblečků celý pytel. Dvacet kilogramů oblečení, které si zde můžete koupit, hravě zaplní celý obchůdek vašeho second handu.

Oblečení je určené jak pro kluky, tak pro holky. Najdete v nich krásné jarní bundy, kvalitní kabátky, teplé vesty či svetry, mikiny, ale také tepláky, trika a kraťasy, jenž se skvěle hodí nejen na domácí nošení, ale také na lítání na sídlišti. Pro holky jsou tu samozřejmě také pohodlné sukně a krásná trička, která okouzlí a dodají vašemu dítěti eleganci za nízkou cenu.

Ušetřete na správném místě a kupujte oblečení dovezené z Anglie ve velkých pytlích - oblečení přeberete, naplníte váš obchod prostřednictvím našeho e-shopu. Věřte, že cena při nakupování takového množství oblečení jednotlivě je klidně desetkrát větší, přestože nabízí zcela totožné produkty.

Udělejte svým zákazníkům radost, nabídněte kvalitní a zároveň levné oblečení. Tento produkt je ideální pro všechny, kteří chtějí šetřit tam, kde to dává smysl.


Partneři: Velkoobchod second hand, Snář, výklad snů. Prima obchod. Doporučujeme Horoskopy.