Speciální nabídka
Najdete nás :
TOPlist

Reference

Jitka - Dobrý večer, balík s oblečením dnes v pořádku došel a já Vám musím poděkovat jak za bezva komunikaci, tak za velice pěkné zboží. Jsem moc spokojená a určitě se zase ozvu. Pěkný zbytek večera, Jitka M., Teplice


Martina - velice vám děkuji za oblečení, skvělý přístup, pohodlné placení i převzetí zboží.


Petr - pochvala za rychlé dodání a maximální spokojenost.


Marie - čtyřicet kilo skvělého oblečení, to si nechám líbit.


Janka - opravdu perfektní oblečení, za které se nikdo nemůže stydět. Spokojenost jak s cenou, tak s rychlostí dodání a obsahem pytle :)


Petra - maximální spokojenost, mockrát z Hradce děkujeme :)


Lenka - posílám velké díky za všechny kolegyně z práce - oblečení zmizelo rychleji, než jsem čekala, a je opravdu krásné!


Ilona - velké díky vám patří za vážně prima hadříky pro děti. Ať už na lítání nebo do města, jsou pytle s oblečením od vás opravdu super :) Díky!


Lukáš - koupil jsem pytel s oblečením od vás své známé k narozeninám, a byla opravdu nadšená. Skvělý dárek jí prostě ohromil, stejně tak jako mě. Mockrát děkuji!


Martin - prostě a jen “velké díky”. Spokojenost jak se zbožím, tak s rychlostí dodání, tak s možností poslat věci přes PPL :)

Delší e-mail od Martiny z Prahy

Dobrý den, včera mi přišel dvaceti kilový pytel s oblečením a musím říci, že přes veškerý vztah jsem se opravdu usmála :) Zboží bylo skvěle připravené, nebylo špinavé nebo roztrhané, a ve dvaceti kilovém pytli bylo oblečení opravdu hodně. Objednávala jsem edici pro jaro a léto, a oblečení, které se v něm nacházelo, opravdu bohatě stačí na jednu, možná i dvě sezóny, podle toho, jak mi děti rychle porostou. Zbytek jsem již prodala svým známým a kolegyním v práci, a tak mě samotné oblečení, které jsem si ponechala, stálo opravdu minimum, a vlastně takřka nic. Musím vám tedy poděkovat, a to nejen za ochotu při dopravování přes společnost PPL a platbu předem na účet, ale především za obsah balení, které vypadá opravdu skvěle. Jsem maximálně spokojená, a vlastně i nadšená. Děkuji!


Partneři: Velkoobchod second hand, Snář, výklad snů. Prima obchod. Doporučujeme Horoskopy.